03SWE61 Delfincupens Riksfinal 2003

Pojkar D -10 Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Åk 1   Åk 2    
 1   (2 )   WINBERG Niclas   ALINGSÅS      240   240    
 2   (3 )   GRAFF Linus   BORÅS      80   80    
 3   (1 )   ÖSTERLUND Vilgot   NYKÖPING      20   20    

Flickor C -12 Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Åk 1   Åk 2    
 1   (7 )   PANTZARE Madelene   HOFORS      1610   1080    
 2   (4 )   HAGLUND Fanny   HOFORS      580   400    
 3   (5 )   ANDERSSON Charlotte   VÄNERSBORG      140   60    
 4   (6 )   KULLE Susanna   ALINGSÅS      60   60    

Pojkar C -12 Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Åk 1   Åk 2    
 1   (9 )   EFVERSTRÖM Daniel   GÄVLE      2440   1700    
 2   (15 )   SCHUTZER Johan   BORGVIK      1620   910    
 3   (10 )   RIGNELL Joakim   LINKÖPING      900   920    
 4   (12 )   NILSSON Henrik   BROMÖLLA      770   350    
 5   (8 )   VIKSTRÖM Oskar   ÄLVKARLEBY      330   500    
 6   (14 )   GARPLIND Niclas   LINKÖPING      380   130    
 7   (13 )   THORÉN Tobias   ALINGSÅS      240   350    
 8   (11 )   WINBERG Jonas   ALINGSÅS      150   140    

Flickor Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Åk 1   Åk 2    
 1   (16 )   FRANCKE Ida   BROMÖLLA      1240   680    
 2   (20 )   FRANCKE Lisa   BROMÖLLA      680   1200    
 3   (19 )   WIDMARK Martina   HOFORS      960   960    
 4   (18 )   LARSSON Maria   AMBJÖRNARP      240   220    
 5   (17 )   JANSSON Elin   WAXHOLM      150       

Pojkar Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Åk 1   Åk 2    
 1   (25 )   BRÄNNSTRÖM Marcus   LINKÖPING      1230   880    
 2   (23 )   NORDH Martin   NORA      100   880    
 3   (27 )   EFVERSTRÖM Johan   GÄVLE      840   440    
 4   (28 )   NILSSON Rickard   BROMÖLLA      800   820    
 5   (26 )   ANDERSSON Johnny   VÄNERSBORG      570   540    
 6   (22 )   JOHANSSON Joel   VÄNERSBORG      200   280    
 7   (24 )   JANSSON Max   KRINGLAN      240   220    

Damer Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Åk 1   Åk 2    
 1   (34 )   DIDRIKSSON Amanda   LINKÖPING      480   820    
 2   (30 )   BERGSTRÖM Madeleine   GÄVLE      740   660    
 3   (29 )   HANSSON Cecilia   ALINGSÅS      670   400    
 4   (32 )   PELLIJEFF Angelica   LAMBARÖ      470   660    
 5   (33 )   EDVARDSSON Sara   ALINGSÅS      580   280    

Herrar Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Åk 1   Åk 2    
 1   (35 )   WIDMARK Niklas   HOFORS      2070   1870    
 2   (38 )   HAGLUND Freddy   HOFORS      1500   1000    
 3   (39 )   GARPLIND Christopher   LINKÖPING      680   500    
 4   (36 )   NORDENHED Carl   LINKÖPING      380   330    
 5   (37 )   GEORGSSON Tobias   GÖTEBORG      240   240