Watski-cup 2003 Ambjörnarp 16-17 augusti

Damer Yngre Jun. Trick resultat

    Bib   Namn   Klubb      Utslag   Final    
 1   (3 )   LAMMI Jutta   FINLAND      3600   3990    
 2   (6 )   ÅNESJÖ Christine   KARLSTAD      1800   1820    
 3   (5 )   PANTZARE Madelene   HOFORS      1320   1500    
 4   (1 )   FRANCKE Lisa   BROMOLLA      910   1060    
 5   (4 )   DIDRIKSSON Amanda   LINKÖPING      1010   960    
 6   (2 )   HAGLUND Fanny   HOFORS      580       

Herrar Yngre Jun. Trick resultat

    Bib   Namn   Klubb      Utslag   Final    
 1   (8 )   KORSAR Niclas   HOFORS      3040   3340    
 2   (13 )   WIDMARK Niklas   HOFORS      2760   2490    
 3   (11 )   BRAGE Nicklas   LINKÖPING      1690   2100    
 4   (15 )   DIDRIKSSON David   LINKÖPING      1660   1340    
 5   (16 )   ÅNESJÖ David   KARLSTAD      1780   1230    
 6   (10 )   HAGLUND Freddy   HOFORS      1610   710    
 7   (12 )   LITHNER Erik   KARLSTAD      1110       
 8   (7 )   NORDH Martin   NORA      1100       
 9   (9 )   NILSSON Richard   BROMÖLLA      870       
 10   (14 )   NILSSON Henrik   BROMÖLLA      770       
 11   (55 )   UGGLA Marcus   KARLSTAD      530       

Damer Senior Trick resultat

    Bib   Namn   Klubb      Utslag   Final    
 1   (18 )   LAMMI Laura   FINLAND      4590   3810    
 2   (25 )   LARSSON Sandra   HOFORS      2300   2300    
 3   (21 )   BRÄNNSTRÖM Anna   BORÅS      2160   1960    
 4   (24 )   KJØLNES RAMBO Mariann   NORGE      1700   1460    
 5   (23 )   LARSSON Elin   AMBJÖRNARP      980   1170    
 6   (20 )   BERGSTRÖM Zandra   KRINGLAN      620       
 7   (17 )   HAARALA Christina   AMBJÖRNARP      420       

Herrar Senior Trick resultat

    Bib   Namn   Klubb      Utslag   Final    
 1   (42 )   GUSTAFSON Thomas   SUNNE      4670   5850    
 2   (33 )   LAMMI Jarno   FINLAND      3710   3510    
 3   (47 )   JONSSON Magnus   SUNNE      2940   2780    
 4   (29 )   BJÖRKLUND Oscar   JÖNKÖPING      2400   2250    
 5   (37 )   BRÄNNSTRÖM Mats   BORÅS      1790   1830    
 6   (41 )   JAKOBSSON Jonas   VÄNERSBORG      2410   1280    
 7   (34 )   HAREFJORD Lars   KARLSTAD      1350       
 8   (35 )   SVENSSON Martin   ALINGSÅS      1040       
 9   (31 )   OHLSSON Patrik   JÖNKÖPING      880       
 10   (27 )   FUKUSHIMA Yoshihiko   LIDA      820       
 10   (40 )   FRANK Martin   LAMBARÖ      820       
 12   (48 )   PERSSON Tobias   AMBJÖRNARP      620