1-3 aug 2003 Ungdoms Junior-SM 2003 03SWE43

Flickor Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag   Final   Kombinerat 
 1      PANZARE Madelene   HOFORS      1490   1920    312.70 
 2      FRANCKE Lisa   BROMÖLLA      1470   1740    283.39 
 3      HAGLUND Fanny   HOFORS      1310   1240    213.36 
 4      FRANCKE Ida   BROMÖLLA      1040   1150    187.30 
 5      GUSTAVSSON Sandra   MOHED      930   850    151.47 
 6      ABRAHAMSSON Sarah   KRINGLAN      780       127.04 
 7      PELIJEFF Sandra   LAMBARÖ      740       120.52 

Pojkar Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag   Final   Kombinerat 
 1      EFVERSTRÖM Daniel   GÄVLE      2510   2660    395.83 
 2      NORDH Martin   NORA      1030   1680    250.00 
 3      EFVERSTRÖM Johan   GÄVLE      750   1290    191.96 
 4      NILSSON Rickard   BROMÖLLA      800   1100    163.69 
 5      SHUTZER Johan   BORGVIK      1090   1090    162.20 
 6      BRÄNNSTRÖM Marcus   LINKÖPING      1140   1040    169.64 
 7      RIGNELL Joakim   LINKÖPING      1180   950    175.60 
 8      UGGLA Marcus   KARLSTAD      810   940    139.88 
 9      JOHANSSON Henrik   SVANEN      740   870    129.46 
 10      WIKSTRÖM Oskar   ÄLVKARLEBY      670   850    126.49 
 11      GUNNARSSON Danny   VITTSJÖ      740   740    110.12 
 12      ESCHRICHT Johannes   SVANEN      550   610    90.77 
 13      NILSSON Henrik   BROMÖLLA      500       74.40 
 14      NOREN Alexander   SVANEN      340       50.60 
 14      FYHRLUND Emil   SVANEN      340       50.60 
 16      GAHLIN Alfons   SVANEN      330       49.11 
 17      GARPLIND Niclas   LINKÖPING      320       47.62 
 18      LINDBERG Anders   MOHED      300       44.64 
 19      NERO SVENSSON Mikael   SVANEN      240       35.71 
 20      PANZARE Sebastian   HOFORS      200       29.76 

Damer Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag   Final   Kombinerat 
 1      ÅNESJÖ Christine   KARLSTAD      2230   2230    336.86 
 2      FRANCKE Stina   BROMÖLLA      1900   1900    287.01 
 3      HORVART Isabella   KRINGLAN      1080   1070    163.14 
 4      GUNNARSSON Kitty   VITTSJÖ      1010   930    152.57 
 5      EDVARDSSON Sara   ALINGSÅS      840   920    138.97 
 6      DIDRIKSSON Amanda   LINKÖPING      740       111.78 
 6      BERGSTRÖM Madelene   GÄVLE      740       111.78 
 8      HANSSON Cecilia   ALINGSÅS      510       77.04 

Herrar Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag   Final   Kombinerat 
 1      WIDMARK Niklas   HOFORS      2580   2890    302.30 
 2      ENGBERG Johannes   HOFORS      1790   2570    268.83 
 3      KORSAR Niclas   HOFORS      3300   2410    345.19 
 4      BJÖRKLUND Klemens   JÖNKÖPING      1950   2100    219.67 
 5      BRAGE Nicklas   LINKÖPING      1420   1990    208.16 
 6      DIDRIKSSON David   LINKÖPING      1330   1510    157.95 
 7      LITHNER Eric   KARLSTAD      1120   1140    119.25 
 8      HAGLUND Freddy   HOFORS      1520   520    159.00 
 9      ÅNESJÖ David   KARLSTAD      1010       105.65 
 10      CEDERSTRÖM Johan   LINKÖPING      420       43.93 
 10      GARPLIND Christopher   LINKÖPING      420       43.93 
 12      NORDSTRÖM Peter   KRINGLAN      370       38.70 
 13      FRANSSON Jakob   NORA      250       26.15 

Damer Äldre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag   Final   Kombinerat 
 1      ERIKSSON Emma   ÄLVKARLEBY      1170   1740    202.80 
 2      LARSSON Elin   AMBJÖRNARP      1170   1020    136.36 
 3      RINNING Johanna   LAMBARÖ      860   1020    118.88 
 4      PARMENT Jenny   LIDA      1020   900    118.88 
 5      BERGSTRÖM Zandra   KRINGLAN      820   660    95.57 

Herrar Äldre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag   Final   Kombinerat 
 1      VILEN Eric   NORA      2000   4200    359.59 
 2      SONESTAD Andreas   HOFORS      5500   3940    470.89 
 3      LÖNNSTRÖM Daniel   NORA      3770   3270    322.77 
 4      MALMROOS Andre   SVANEN      2140   2300    196.92 
 5      HAREFJORD Lars   KARLSTAD      2010   1970    172.09 
 6      S HANSEN Ludvig   NORA      1670   1440    142.98 
 7      BJÖRKLUND Oscar   JÖNKÖPING      2180   980    186.64 
 8      BLOMSTRAND Emil   MOHED      1580   710    135.27 
 9      OLSSON Patrik   JÖNKÖPING      1530       130.99 
 10      FRANK Martin   LAMBARÖ      1240       106.16 
 11      BERGSTRAND Jan   LAMBARÖ      1130       96.75 
 12      PIKKARAINEN Markus   NORA      840       71.92 
 13      LENNKVIST Daniel   SILVKÖPARE      730       62.50