03SWE19 Delfincupen Syd Vsk Svanen

Pojkar D -10 Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      LINDEN Lasse   SVANEN      4.00/28    2.00/31     

Flickor C -12 Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      SVANTESSON Ida   SVANEN      1.00/22    5.00/22     
 2      WERNER Elina   SVANEN      1.00/22    3.00/22     

Pojkar C -12 Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      NILSSON Henrik   BROMÖLLA      3.50/37    2.00/40     
 2      NYSTRÖM Philip   SVANEN      0.00/22    0.00/22     
 2      STRANDBERG Joel   SVANEN      0.00/22    0.00/22     

Flickor Ungdom Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      FRANCKE Lisa   BROMÖLLA      1.50/34    1.00/55/18.25    
 2      FRANCKE Ida   BROMÖLLA      1.25/49    2.00/52     
 3      VAN DER PUTTEN Sofie   SVANEN      0.00/34    1.00/34     
 3      KARLSSON Therese   SVANEN      0.00/34    1.00/34     
 5      GERHARDSSON Emma   SVANEN      0.00/34    0.00/34     

Pojkar Ungdom Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      NILSSON Rickard   BROMÖLLA      3.00/52    4.00/37     
 2      JOHANSSON Henrik   SVANEN      4.00/37    1.25/37     
 3      FYHRLUND Emil   SVANEN      1.00/37    2.00/37     
 4      GAHLIN Alfonz   SVANEN      0.00/37    0.50/37     
 5      ESCHRICHT Johannes   SVANEN      0.00/37    0.00/37     
 5      NERO-SVENSSON Mikael   SVANEN      0.00/37    0.00/37     
 5      NOREN Alexander   SVANEN      0.00/37    0.00/37     

Damer Yngre Jun. Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      FRANCKE Stina   BROMÖLLA      4.50/55/18.25   4.25/37     

Herrar Yngre Jun. Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      BJÖRKLUND Clemens   JÖNKÖPING      2.50/58/14.25   3.25/40     
results2

Pojkar D -10 Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      LINDEN Lasse   SVANEN      40   40    

Flickor C -12 Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      SVANTESSON Ida   SVANEN      240   200    
 2      WERNER Elina   SVANEN         120    

Pojkar C -12 Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      NILSSON Henrik   BROMÖLLA      340   450    
 2      NYSTRÖM Philip   SVANEN      120   140    
 3      STRANDBERG Joel   SVANEN      80   120    

Flickor Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      FRANCKE Lisa   BROMÖLLA      1020   1010    
 2      FRANCKE Ida   BROMÖLLA      780   900    
 3      KARLSSON Therese   SVANEN      180   120    
 4      GERHARDSSON Emma   SVANEN      100   80    
 5      VAN DER PUTTEN Sofie   SVANEN      40   40    

Pojkar Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      JOHANSSON Henrik   SVANEN      420   840    
 2      NILSSON Rickard   BROMÖLLA      800   690    
 3      ESCHRICHT Johannes   SVANEN      500   610    
 4      GAHLIN Alfonz   SVANEN      280   490    
 5      FYHRLUND Emil   SVANEN      380   80    
 6      NERO-SVENSSON Mikael   SVANEN      240   240    
 7      NOREN Alexander   SVANEN      240   200    

Damer Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      FRANCKE Stina   BROMÖLLA      1250   1560    

Herrar Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag 1   Utslag 2    
 1      BJÖRKLUND Clemens   JÖNKÖPING      1430   0