GVSK-03

Flickor Ungdom Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      PANTZARE Madelene   HOFOR      5.25/52     
 2      WIDMARK Martina   HOFOR      1.00/52     
 3      HAGLUND Fanny   HOFOR      2.00/46     
 4      GUSTAVSSON Sandra   MOHED      1.50/34     

Pojkar Ungdom Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      EFVERSTRÖM Daniel   GAVLE      2.00/55/13.00    
 2      EFVERSTRÖM Johan   GAVLE      2.00/55/16.00    
 3      NORDH Martin   NORA      3.00/55/18.25    
 4      VIKSTRÖM Oskar   ÄLVKA      5.00/49     

Damer Yngre Jun. Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      BERGSTRÖM Madeleine   GAVLE      2.00/55/18.25    

Herrar Yngre Jun. Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      WIDMARK Niklas   HOFOR      4.50/58/13.00    
 2      HAGLUND Freddy   HOFOR      4.00/58/18.25    
 3      RAPP Henrik   DELFI      2.00/58/18.25    
 4      ROOS Mattias   DELFI      6.00/49     

Damer Äldre Jun. Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      ERIKSSON Emma   ÄLVKA      3.50/55/13.00    

Herrar Äldre Jun. Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      LENNKVIST Daniel   SILVK      2.50/58/16.00    
 2      ÅSTRÖM Fredrik   GAVLE      2.00/58/16.00    
 3      PIKKARAINEN Markus   NORA      4.00/40     

Damer Senior Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      DEGERMAN Marie   GAVLE      1.00/55/14.25    
 2      LARSSON Sandra   HOFOR      4.00/37     

Herrar Senior Slalom resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      SANDGREN Johan   RUSKP      0.50/58/12.00    
 2      ENGLUND Dan   DELFI      3.00/58/13.00    
 2      SJÖSTROM Bo   SILVK      3.00/58/13.00    
 4      ARVIDS Olof   DELFI      1.50/58/13.00    
 5      SJÖSTRÖM Pär   SILVK      5.00/58/14.25    
 6      SÖDERLUND Bo   RUSKP      4.00/58/16.00    
 7      HALFVARSSON Fredrik   DELFI      2.00/58/16.00    
 8      HÅKANSSON Patrik   RUSKP      3.50/58/18.25    
 9      FORS Jakob   SILVK      5.50/40     
 10      WIKLUND Niclas   GAVLE      4.50/40     
results1

Flickor Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      PANTZARE Madelene   HOFOR      460    
 2      WIDMARK Martina   HOFOR      420    
 3      GUSTAVSSON Sandra   MOHED      290    
 4      HAGLUND Fanny   HOFOR      200    

Pojkar Ungdom Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      EFVERSTRÖM Daniel   GAVLE      2770    
 2      EFVERSTRÖM Johan   GAVLE      730    
 3      NORDH Martin   NORA      660    
 4      VIKSTRÖM Oskar   ÄLVKA      370    
 5      PANTZARE Sebastian   HOFOR      140    

Damer Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      BERGSTRÖM Madeleine   GAVLE      620    

Herrar Yngre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      WIDMARK Niklas   HOFOR      1790    
 2      ENGBERG Johannes   HOFOR      1390    
 3      HAGLUND Freddy   HOFOR      1090    
 4      CASSEPIERRE Christian   DELFI      690    

Herrar Äldre Jun. Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      LENNKVIST Daniel   SILVK      930    
 2      PIKKARAINEN Markus   NORA      580    

Damer Senior Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      LARSSON Sandra   HOFOR      980    

Herrar Senior Trick resultat

    Lic   Namn   Klubb      Utslag    
 1      SJÖSTROM Bo   SILVK      2520    
 2      FORS Jakob   SILVK      650